Firmy Apple i Netflix zainteresowane kupnem  Metro Goldwyn Mayer. Kto zdobędzie James'a Bonda? ciekawostki Netflix, Metro-Goldwyn-Mayer, Apple  CNBC informuje, że Metro-Goldwyn-Mayer przeprowadziło wstępne negocjacje z Apple, Netflix i innymi dużymi firmami, aby ocenić ich zainteresowanie możliwym kupnem wytwórni filmowej z siedzibą w Beverly Hills w stanie Kalifornia. james

Firmy Apple i Netflix zainteresowane kupnem Metro Goldwyn Mayer. Kto zdobędzie James’a Bonda?

CNBC informuje, że Metro-Goldwyn-Mayer przeprowadziło wstępne negocjacje z Apple, Netflix i innymi dużymi firmami, aby ocenić ich zainteresowanie możliwym kupnem wytwórni filmowej z siedzibą w Beverly Hills w stanie Kalifornia.

W grudniu 2019 roku The Wall Street Journal poinformował również, że Apple bada możliwość kupna MGM Holdings, ale negocjacje były wciąż na wczesnym etapie.

Firmy Apple i Netflix zainteresowane kupnem  Metro Goldwyn Mayer. Kto zdobędzie James'a Bonda? ciekawostki Netflix, Metro-Goldwyn-Mayer, Apple  CNBC informuje, że Metro-Goldwyn-Mayer przeprowadziło wstępne negocjacje z Apple, Netflix i innymi dużymi firmami, aby ocenić ich zainteresowanie możliwym kupnem wytwórni filmowej z siedzibą w Beverly Hills w stanie Kalifornia. netflix

Umowa z MGM pozwoli Apple na dodanie ogromnego katalogu treści do usługi Apple TV+. Jak wiecie, MGM jest w posiadaniu kultowej serii James’a Bonda, a także telewizji kablowej ePix, do której należą prawa do filmów ?Rocky? i ?Mad Max?.

Obie firmy odmówiły komentarza w tej sprawie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry