Apple i Qualcomm wycofali wszystkie pozwy i zawarli pokój ciekawostki   Przez ostatnie 2 lata Apple i Qualcomm walczyli ze sobą w sądzie. Procesy dotyczyły niektórych patentów. Teraz wreszcie wojna się skończyła. Apple 1

Apple i Qualcomm wycofali wszystkie pozwy i zawarli pokój

Przez ostatnie 2 lata Apple i Qualcomm walczyli ze sobą w sądzie. Procesy dotyczyły niektórych patentów. Teraz wreszcie wojna się skończyła.

Firmy ogłosiły rozejm i odpisały umowę licencyjną na 6 lat i wieloletnią umowę na dostawę chipów. Wszystkie procesy sądowe zostały wycofywane.

Apple i Qualcomm wycofali wszystkie pozwy i zawarli pokój ciekawostki   Przez ostatnie 2 lata Apple i Qualcomm walczyli ze sobą w sądzie. Procesy dotyczyły niektórych patentów. Teraz wreszcie wojna się skończyła. qual

Apple zapłaci odszkodowanie w kwocie, która nie została określona, a  w zamian Qualcomm ponownie będzie dostarczał modemy dla iPhone’a.

Umowa weszła w życie 1 kwietnia, więc istnieje szansa, że szybkie chipy Qualcomm pojawią się w iPhone XI. I co jeszcze jest ciekawego: iPhone z obsługą 5G nadal może wyjść wcześniej, niż myśleliśmy.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry