nba

Apple jest zainteresowanie nabyciem praw do pakietu streamingowego NBA

Według najnowszego raportu stacji CNBC, gigant z Cupertino, czyli firma Apple jest zainteresowana nabyciem pakietu streamingowego NBA.

Koncern z Cupertino nie jest jedyną firmą zainteresowaną zakupem wspomnianego pakietu, gdyż zainteresowani są nim również Amazon oraz NBC Sports. NBCUniversal celuje w umowę, która pozwoli, aby mecze playoff były transmitowane w sieci NBC, a niektóre mecze sezonu regularnego mogłyby być przesyłane wyłącznie w serwisie streamingowym firmy, Peacock.

Raport nie ujawnia dalszych szczegółów na temat tego, czym mogą być zainteresowani inni potencjalni nabywcy, tacy jak Apple. NBA może jednak zdecydować się na przedłużenie umowy z Disneyem i Turner Sports zamiast przyjmować oferty od firm zewnętrznych.

Apple jest zainteresowanie nabyciem praw do pakietu streamingowego NBA ciekawostki NBA, apple tv+, Apple  Według najnowszego raportu stacji CNBC, gigant z Cupertino, czyli firma Apple jest zainteresowana nabyciem pakietu streamingowego NBA. nba 1

CNBC sugeruje, że NBA mogłaby stworzyć dwa pakiety dla oferentów, z zawartością dla trzech lub czterech partnerów podzielonych między streaming i tradycyjną telewizję.

Apple chce zwiększyć swój pakiet sportowy, aby przyciągnąć nowych widzów do swojej usługi streamingowej, Apple TV+. Firma podpisała już umowy z amerykańską ligą Major League Baseball (MLB) oraz amerykańskimi i kanadyjskimi zawodowymi ligami piłkarskimi Major League Soccer (MLS).

Dodatkowo firma udostępniła ‘MLS Season Pass’, dzięki któremu możemy oglądać mecze Major League Soccer na żywo na Apple TV, od 1 lutego 2023 r.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top