OneTech13.12.2019
Apple już pracuje nad iOS 13.3.1

Jak się okazuje wydana na początku tygodnia aktualizacja iOS 13.3 jest niestety pełna błędów i Apple już pracuje nad kolejną wersją iOS. O co dokładnie chodzi? Już wyjaśniamy.

Nowością w iOS 13.3 są limity komunikacji, które pozwalają rodzicom ograniczyć liczbę rozmów dzieci. Jeśli numeru nie ma na liście kontaktów, dzieci nie mogą z nim rozmawiać.

Dzieci nie mogą również dodawać żadnych nowych kontaktów do swojej listy kontaktów, chyba że ich rodzice zatwierdzą to, wprowadzając wcześniej określony kod PIN. Jednak, jak odkrył CNBC , funkcja limitów komunikacyjnych jest pełna błędów i nie działa poprawnie.

Na telefonie iPhone z systemem iOS 13.3 z włączonymi limitami komunikacyjnymi CNBC odkryło, że ​​dzieci mają możliwość dodania nieznanego numeru do swojej książki adresowej, jeśli ich książka kontaktów nie jest zsynchronizowana z iCloud. Po dodaniu tego numeru dzieci mogą korzystać z FaceTime, iMessage lub zadzwonić pod ten numer. Mało tego.. Możliwe jest także dzwonienie na dowolny numer tel za pomocą Siri na zegarku Apple Watch.

Na całe szczęście Apple wie o błędzie i już pracuje nad aktualizacją.

Pracujemy nad poprawką i wydamy ją w nadchodzącej aktualizacji oprogramowania.

Kiedy pojawi się nowa wersja iOS? Pewnie już w przyszłym tygodniu. Oczywiście gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl