Apple już testuje iOS 10 polecane, ciekawostki test iOS 10, kiedy premiera iOS 10, iPhone, iPad, iOS 9, iOS 10, iOS, co nowego w iOS 10, Apple iOS 10, Apple  Nowa aplikacja iCloud Drive, nowe funkcje Slide Over, Split View i Obraz w obrazie w iPadzie, zmiany w notatkach i Mail, to tylko kilka nowości w iOS 9 . A co takiego zobaczymy w iOS 10? iOS91

Apple już testuje iOS 10

Nowa aplikacja iCloud Drive, nowe funkcje Slide Over, Split View i Obraz w obrazie w iPadzie, zmiany w notatkach i Mail, to tylko kilka nowości w iOS 9 . A co takiego zobaczymy w iOS 10?

Odpowiedź na to pytanie poznamy niestety dopiero za kilka miesięcy podczas prezentacji nowego iOS 10, ale już dziś widzimy, że Apple rozpoczęło już testy nowego iOS.

Apple już testuje iOS 10 polecane, ciekawostki test iOS 10, kiedy premiera iOS 10, iPhone, iPad, iOS 9, iOS 10, iOS, co nowego w iOS 10, Apple iOS 10, Apple  Nowa aplikacja iCloud Drive, nowe funkcje Slide Over, Split View i Obraz w obrazie w iPadzie, zmiany w notatkach i Mail, to tylko kilka nowości w iOS 9 . A co takiego zobaczymy w iOS 10? iOS 10 testare

Kilka minut temu portal 9to5mac.com opublikował zrzut ekranu z Google Analitics (patrz wyżej) na którym widać, że Apple rozpoczęło już pierwsze testy nowego iOS 10. Co takiego pojawi się w nowym iOS? Czy Siri w końcu przemówi w naszym języku? Niestety na ten moment nie mamy żadnych informacji i przecieków.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top