Apple kolejny raz blokuje uruchamianie aplikacji iOS na Makach z M1 polecane, ciekawostki macOS Big Sur 11.2.0, Mac z M1, M1, jak uruchomić aplikację iOS na Mac M1, aplikacja iOS na Mac  W zeszłym miesiącu, Apple wdrożyło mechanizm blokady po stronie serwera, aby uniemożliwić właścicielom komputerów Mac M1 uruchamianie aplikacji iOS, które nie zostały udostępnione na komputerach Mac przez programistów. MacBookM1

Apple kolejny raz blokuje uruchamianie aplikacji iOS na Makach z M1

W zeszłym miesiącu, Apple wdrożyło mechanizm blokady po stronie serwera, aby uniemożliwić właścicielom komputerów Mac M1 uruchamianie aplikacji iOS, które nie zostały udostępnione na komputerach Mac przez programistów.

Jednak kilka dni później Apple cofnęło wspomnianą wcześniej zmianę umożliwiając tym samym uruchamianie nieobsługiwanych aplikacji na iPhone’a i iPada na komputerze Mac M1.

Jak zauważył serwis 9to5Mac, wydany w zeszłym tygodniu macOS Big Sur 11.2 ponownie włącza blokowanie po stronie serwera. Co więcej, dalsze testy ujawniają, że blokada jest również obecna w macOS 11.3 beta.

Apple kolejny raz blokuje uruchamianie aplikacji iOS na Makach z M1 polecane, ciekawostki macOS Big Sur 11.2.0, Mac z M1, M1, jak uruchomić aplikację iOS na Mac M1, aplikacja iOS na Mac  W zeszłym miesiącu, Apple wdrożyło mechanizm blokady po stronie serwera, aby uniemożliwić właścicielom komputerów Mac M1 uruchamianie aplikacji iOS, które nie zostały udostępnione na komputerach Mac przez programistów. M1 5

macOS wyświetla teraz komunikat, że aplikacja nie została zaprojektowana do działania na komputerze Mac.

Nie można zainstalować tej aplikacji, ponieważ programista nie zamierzał jej uruchamiać na tej platformie.

W tym momencie nie ma znanego obejścia, które uruchamiania aplikacje iOS na komputerze Mac M1, więc będziemy musieli poczekać jak rozwinie się sytuacja i czy apple ponownie się nie wycofa z tej decyzji.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry