iPod touch

Apple kończy produkcję iPod touch

Firma Apple ogłosiła wczoraj, że oficjalnie kończy produkcję iPod touch, który został zastąpiony innymi urządzeniami, takimi jak iPhone i iPad.

Apple wprowadziło pierwszego iPoda 21 lat temu, w październiku 2001 r. i było to wówczas rewolucyjne urządzenie muzyczne, które wkładało tysiące utworów do kieszeni użytkowników. Od tego czasu pojawiło się kilka modeli, takich jak iPod Shuffle, iPod nano i iPod touch, ale stopniowo urządzenia te były stopniowo eliminowane z oficjalnej listy.

Apple kończy produkcję iPod touch ciekawostki koniec ipod touch, iPod Touch, apple przestaje przedawac ipod touch  Firma Apple ogłosiła wczoraj, że oficjalnie kończy produkcję iPod touch, który został zastąpiony innymi urządzeniami, takimi jak iPhone i iPad. ipodtouch

iPod touch‌ to ostatni iPod. Urządzenie nie było aktualizowane od maja 2019 r., czyli już od 3 lat. Szef marketingu Apple Greg Joswiak powiedział w oświadczeniu, że „duch iPoda żyje” w innych produktach Apple. „Muzyka zawsze była częścią naszej firmy, a udostępnienie jej setkom milionów użytkowników, a także iPoda, wpłynęło nie tylko na przemysł muzyczny – na nowo zdefiniowało sposób odkrywania, słuchania i udostępniania muzyki” – powiedział Greg . Joswiak, starszy wiceprezes Apple ds. globalnego marketingu.

Gdy zapasy iPoda touch się wyczerpią, będzie to naprawdę koniec ery, która zmieniła historię Apple i milionów ludzi.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry