Apple kończy z iPhone 5S polecane, ciekawostki koniec iPhone 5s, iphone se, iPhone 5s, iPhone, Apple kończy z iPhone 5s, Apple iPhone 5S  Wczoraj Apple zaprezentowało 4 - calowego iPhone'a SE z wnętrznościami znanymi z modeli 6s i 6s Plus umieszczonymi w konstrukcji znanej z modelu 5S. iPhone5s.onetech.pl  1300x700

Apple kończy z iPhone 5S

Wczoraj Apple zaprezentowało 4 – calowego iPhone’a SE z wnętrznościami znanymi z modeli 6s i 6s Plus umieszczonymi w konstrukcji znanej z modelu 5S.

Przez taki obrót sytuacji Amerykanie zakończą życie iPhone’a 5S, którego w ofercie zastępuje właśnie SE. W ogóle mnie to nie dziwi podobnie było podczas zaprezentowania 5c, wtedy zakończono produkcję i sprzedaż piątki.

Apple kończy z iPhone 5S polecane, ciekawostki koniec iPhone 5s, iphone se, iPhone 5s, iPhone, Apple kończy z iPhone 5s, Apple iPhone 5S  Wczoraj Apple zaprezentowało 4 - calowego iPhone'a SE z wnętrznościami znanymi z modeli 6s i 6s Plus umieszczonymi w konstrukcji znanej z modelu 5S. Zrzut ekranu 2016 03 22 o 13.04.36

Biorąc pod uwagę wydanie mocniejszego SE, nie widzę sensu w dalszej produkcji i sprzedaży jego poprzednika, choć pewnie będzie on jeszcze przez chwilę dostępny w sprzedaży. Z drugiej strony chciałbym, aby 5S pozostał w ofercie, ale najważniejszym warunkiem w tej kwestii jest obniżenie jego ceny. Byłoby ciekawie, poza tym napędzi to tegoroczne dochody Apple, tak czy owak nadal możecie kupić ten model, dopóki nie skończą się jego nakłady.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry