ladowanie1

Apple kontynuuje prace nad zwrotnym bezprzewodowym ładowaniem w iPhone

Apple kontynuuje prace nad rozwojem technologii bezprzewodowego ładowania zwrotnego dla iPhone’a. Informuje o tym serwis 9to5mac.com.

Według 9to5mac firma zamierzała wprowadzić technologię do iPhone 14 Pro, niestety tak się nie stało, ale pomimo opóźnień technicznych, Apple nadal chce wprowadzić opcję zwrotnego ładowania bezprzewodowego w iPhone’ach.

Odwrotne ładowanie bezprzewodowe to technologia, która pozwala użytkownikom nie tylko ładować iPhone’a za pomocą ładowarki bezprzewodowej, ale także używać urządzenia do ładowania akcesoriów, takich jak etui Apple Watch i słuchawki AirPods.

Pełna implementacja zwrotnego ładowania bezprzewodowego pozwoli iPhone’owi na ładowanie akcesoriów obsługujących Qi. Na przykład po prostu umieść etui AirPods z tyłu iPhone’a, aby rozpocząć ładowanie akcesorium.

Apple kontynuuje prace nad zwrotnym bezprzewodowym ładowaniem w iPhone ciekawostki zwrotne ładowanie w iPhone, ladowanie zwrotne, iPhone  Apple kontynuuje prace nad rozwojem technologii bezprzewodowego ładowania zwrotnego dla iPhone'a. Informuje o tym serwis 9to5mac.com. magsafe

W styczniu ogłoszono, że Apple i konsorcjum Wireless Power współpracują nad nową generacją standardu bezprzewodowego ładowania Qi opartego na MagSafe. To partnerstwo może pomóc Apple w opracowaniu aplikacji MagSafe i Qi, a także może pomóc firmie zmienić technologię ładowania bezprzewodowego.

Według najnowszych plotek firma Apple opracowała wewnętrznie oprogramowanie układowe. Jednym z najważniejszych aspektów ładowania zwrotnego jest zarządzanie szybkością ładowania między telefonem iPhone a innymi urządzeniami, w tym rozpraszanie ciepła i wydajność ładowania.

Apple opracowuje również dedykowany interfejs użytkownika do bezprzewodowego ładowania zwrotnego, podobny do tego, którego obecnie używa do ładowarek i akcesoriów MagSafe. Interfejs zawiera animację i efekt dźwiękowy na ekranie, aby zasygnalizować rozpoczęcie bezprzewodowego ładowania zwrotnego.

Czy nowość pojawi się w iPhone 15 i iPhone 15 Pro? Tego wszystkiego dowiemy się na początku września.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top