Apple kupi 270 milionów wyświetlaczy dla tegorocznych modeli iPhone'a ciekawostki wyświetlacz, iPhone, Apple  Apple planuje w tym roku kupić 250 lub 270 milionów wyświetlaczy, które staną się nieodłącznym elementem składowym najnowszych modeli iPhone'a, zaplanowanych na ten rok. iPhoneX

Apple kupi 270 milionów wyświetlaczy dla tegorocznych modeli iPhone’a

Apple planuje w tym roku kupić 250 lub 270 milionów wyświetlaczy, które staną się nieodłącznym elementem składowym najnowszych modeli iPhone’a, zaplanowanych na ten rok.

Połowę zamówienia mają stanowić wyświetlacze OLED, które z pewnością pojawią się w kolejnej generacji iPhone’a X i jego większego wariantu.

Apple’s purchases of OLED panels in 2018 will reach 110-130 million units, including 70-80 million 5.9-inch units for the current iPhone X and an upgraded version of the same size. The remaining will be 40-50 million 6.5-inch OLED panels for the production of a less expensive model, said the sources.

W tym roku powinniśmy ujrzeć trzy modele iPhone’a, ponieważ Apple przygotowuje drugą generację iPhone’a X, jego większy wariant. Oba modele z pewnością będą podobne do obecnie sprzedawanego modelu X, więc możemy spodziewać się podobnego wyświetlacza, wcięcia ekranu na kamerę TrueDepth, szklaną obudowę umożliwiającą bezprzewodowe ładowanie i aparat z podwójnym obiektywem.

Apple kupi 270 milionów wyświetlaczy dla tegorocznych modeli iPhone'a ciekawostki wyświetlacz, iPhone, Apple  Apple planuje w tym roku kupić 250 lub 270 milionów wyświetlaczy, które staną się nieodłącznym elementem składowym najnowszych modeli iPhone'a, zaplanowanych na ten rok. iPhhoneX 1

Podejrzewam, że obydwa iPhone’y z wyświetlaczem OLED nie będą należeć do najtańszych, ale Apple zdaje sobie z tego sprawę i razem z nimi pojawi się nieco tańszy model. Główną różnicą będzie zastosowanie ekranu LCD i aluminiowej obudowy, która nie umożliwi jego użytkownikom bezprzewodowego ładowania.

W tym roku Apple zdecyduje się na wyświetlacze Samsunga i LG Display. Podejrzewam, że LG, jako jedyne zajmie się dostarczeniem ekranów dla większego iPhone’a X, a Samsung zajmie się mniejszym. Ponadto z raportu wiemy też, że ekrany LCD dostarczy Sharp i Japan Display. Wspomniani dostawcy zajmą się dostarczeniem wyświetlaczy dla iPhone’a SE, obu wariantów ósemki i siódemki.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top