Apple kupiło dział modemowy Intela za 1 mld dolarów ciekawostki intel, apple kupiło intela, Apple  Apple potwierdziło w dniu wczorajszym, że kupuje dział modemowy Intela za 1 mld USD, a transakcja zostanie ukończona w czwartym kwartale 2019 roku. Intel

Apple kupiło dział modemowy Intela za 1 mld dolarów

Apple potwierdziło w dniu wczorajszym, że kupuje dział modemowy Intela za 1 mld USD, a transakcja zostanie ukończona w czwartym kwartale 2019 roku.

W wyniku umowy podpisanej przez obie firmy, 2 200 pracowników Intel zostanie przeniesionych na Apple. Ponadto Apple otrzyma wszystkie patenty Intela związane z rozwojem modemów.

Apple kupiło dział modemowy Intela za 1 mld dolarów ciekawostki intel, apple kupiło intela, Apple  Apple potwierdziło w dniu wczorajszym, że kupuje dział modemowy Intela za 1 mld USD, a transakcja zostanie ukończona w czwartym kwartale 2019 roku. Intel5G

Teraz Apple ma ponad 17 000 patentów związanych z technologią bezprzewodową. Obejmuje to patenty na protokoły i standardy komunikacji komórkowej, a także modemy dla urządzeń mobilnych.

Intel zachowa możliwość tworzenia modemów dla komputerów i bezzałogowych pojazdów.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry