Apple kupiło i zamknęło NextVR polecane, ciekawostki NextVR, Apple  Kilka dni temu, Apple nabyło Kalifornijską firmę NextVR, która transmituje wydarzenia sportowe i rozrywkowe w wirtualnej rzeczywistości. Poinformował o tym Bloomberg. NextVR

Apple kupiło i zamknęło NextVR

Kilka dni temu, Apple nabyło Kalifornijską firmę NextVR, która transmituje wydarzenia sportowe i rozrywkowe w wirtualnej rzeczywistości. Poinformował o tym Bloomberg.

Pierwsze pogłoski o możliwym zakupie NextVR pojawiły się w kwietniu. Według osób z zewnątrz Apple wydało około 100 milionów dolarów na zakup startupu.

Apple kupiło i zamknęło NextVR polecane, ciekawostki NextVR, Apple  Kilka dni temu, Apple nabyło Kalifornijską firmę NextVR, która transmituje wydarzenia sportowe i rozrywkowe w wirtualnej rzeczywistości. Poinformował o tym Bloomberg. nextvracquisition

NextVR opublikował komunikat informujący, że firma ?zmierza teraz w nowym kierunku?. W wywiadzie dla Bloomberg przedstawiciele Apple odpowiedzieli w standardowy sposób, że: ?Apple od czasu do czasu kupuje małe firmy technologiczne i zwykle nie rozmawiamy o naszych celach ani planach?.

Najwyraźniej Apple planuje wykorzystać patenty i rozwiązania NextVR dla swojego przyszłego zestawu AR.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry