Apple kupiło startup AI Music ciekawostki apple kupilo AI Music, AI Music  Bloomberg donosi , że Apple kupiło startup AI Music , który opracował technologię tworzenia muzyki z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.  AlMusic 1300x700

Apple kupiło startup AI Music

Bloomberg donosi , że Apple kupiło startup AI Music , który opracował technologię tworzenia muzyki z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. 

Algorytmy potrafią nie tylko generować muzykę, ale także dostosowywać ją do pulsu użytkownika w czasie rzeczywistym. Na przykład ton piosenki może się zmienić, jeśli będziesz ćwiczyć intensywniej.

Apple kupiło startup AI Music ciekawostki apple kupilo AI Music, AI Music  Bloomberg donosi , że Apple kupiło startup AI Music , który opracował technologię tworzenia muzyki z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.  1@2x 5

Apple nie komentuje przejęcia, więc kwota transakcji pozostaje nieznana, podobnie jak plany jej integracji z produktami. Być może firma szykuje kolejne ulepszenia Apple Music, które zostaną omówione jeszcze w tym roku.

Strona internetowa projektu jest obecnie niedostępna, można ją przeglądać tylko w archiwum internetowym.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top