campus

Apple kupuje nowy kampus w San Diego

Apple zakupiło nowy kampus w Rancho Vista Corporate Center w San Diego w ramach planu ekspansji zespołów zajmujących się sprzętem i oprogramowaniem.

W 2019 roku Apple zobowiązało się do dodania 1200 nowych miejsc pracy w branży technologicznej w San Diego do 2022 roku. Od tego czasu firma wynajęła budynki w University City i Rancho Bernardo, a kilka dni temu zakupiła 67-akrowy Rancho Vista Corporate Center za 445 milionów dolarów.

Apple kupuje nowy kampus w San Diego ciekawostki   Apple zakupiło nowy kampus w Rancho Vista Corporate Center w San Diego w ramach planu ekspansji zespołów zajmujących się sprzętem i oprogramowaniem. campus

To pierwszy zakup nieruchomości przez Apple w tym regionie. Nowym celem firmy jest posiadanie 5 000 pracowników lokalnie do 2026 roku.

“Jesteśmy częścią społeczności San Diego od ponad dwóch dekad” – powiedział rzecznik Apple – “i jesteśmy podekscytowani dalszym inwestowaniem w tym rejonie w miarę rozbudowy naszych światowej klasy zespołów”.

Zespoły, które będą pracować na nowym kampusie, zajmują się oprogramowaniem, danymi i innymi. Kampus został niedawno odnowiony, powstało centrum fitness, więcej boisk sportowych i kawiarnia.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top