Apple ma w ofercie czarne lub srebrne akcesoria dla Mac Pro ciekawostki Mac Pro, Apple  Apple wprowadzi w tym roku do sprzedaży Maca Pro, a w sieci pojawiły się zdjęcia akcesoriów dla tego modelu. Okazuje się, że użytkownicy będą mogli wybrać jaki kolor będą chwili kupić. MacPro

Apple ma w ofercie czarne lub srebrne akcesoria dla Mac Pro

Apple wprowadzi w tym roku do sprzedaży Maca Pro, a w sieci pojawiły się zdjęcia akcesoriów dla tego modelu. Okazuje się, że użytkownicy będą mogli wybrać jaki kolor będą chwili kupić.

Do wyboru będą mieli czarny lub srebrny. Początkowo akcesoria w tych kolorach były zaprezentowany podczas tegorocznego WWDC. Nowe dodatki będą się świetnie komponować również z innymi komputerami Apple w podobnych do akcesoriów kolorach.

Czarna klawiatura, trackpad i myszka były najpierw dostępne w czerni jedynie w przypadku zakupu iMaca Pro. Parę miesięcy później mogliśmy je kupić osobno.

Podczas prezentacji Mac Pro pojawił się również dedykowany monitor, a wraz z nim srebrne i czarne akcesoria. Klawiatura ma się pojawić w jeszcze jednym kolorze, ale nie będzie zawierać bloku numerycznego.

Miejmy nadzieję, że nowe kolory akcesoriów nie będą znowu zablokowane jedynie dla właścicieli Mac Pro. Dobrze gdyby od razu były dostępne, a nie parę miesięcy później.

Obecnie przy zakupie czarnej klawiatury, trackpada lub myszki trzeba dołożyć 20$ do ceny wyjściowej.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry