logo

Apple ma wielkie plany. Co nas czeka już w marcu?

Apple ma ambitne plany na marzec 2024 roku. Już w przyszłym miesiącu firma zamierza przedstawić serię nowych produktów i aktualizacji.

Tradycyjnie już, wiosna jest czasem, kiedy firma z Cupertino prezentuje swoje nowości, a tegoroczne zapowiedzi wydają się być wyjątkowo obiecujące.

Zacznijmy od sprzętu. Według informacji przekazanych przez ekspertów branżowych, w tym Marka Gurmana z Bloomberga, Apple planuje odświeżyć swoje linie MacBooków Air oraz iPadów. Spodziewane są nowe modele MacBook Air o przekątnych ekranu 13 i 15 cali, które będą wyposażone w najnowszy chip M3 oraz obsługę Wi-Fi 6E, przy zachowaniu dotychczasowego wyglądu.

Apple ma wielkie plany. Co nas czeka już w marcu? ciekawostki nowe produkty Apple w 2024 roku, marzec 2024, marzec, konferencja, Apple  Apple ma ambitne plany na marzec 2024 roku. Już w przyszłym miesiącu firma zamierza przedstawić serię nowych produktów i aktualizacji. macbookair 1

Taka kontynuacja sprawdzonej estetyki, w połączeniu z najnowszą technologią, ma na celu przyciągnięcie użytkowników poszukujących zarówno stylu, jak i wydajności.

Równie istotne zmiany dotyczą linii iPadów. Oczekuje się, że iPad Pro zostanie wyposażony w ekrany OLED oraz chip M3, co znacznie podniesie jakość wyświetlanego obrazu oraz wydajność urządzenia.

Apple ma wielkie plany. Co nas czeka już w marcu? ciekawostki nowe produkty Apple w 2024 roku, marzec 2024, marzec, konferencja, Apple  Apple ma ambitne plany na marzec 2024 roku. Już w przyszłym miesiącu firma zamierza przedstawić serię nowych produktów i aktualizacji. iPadProM2

Ponadto, planowany jest zupełnie nowy iPad Air o przekątnej 12,9 cala z chipem M2 i Wi-Fi 6E, jak również zaktualizowany model iPad Air 10.9, również z chipem M2 i Wi-Fi 6E. Do tego dołączy odświeżona klawiatura Magic Keyboard z większym gładzikiem i aluminiową obudową, co ma zapewnić użytkownikom jeszcze lepsze doświadczenie pracy z iPadami.

Ciekawostką są pogłoski o potencjalnej integracji technologii MagSafe z nadchodzącymi iPadami Pro, co mogłoby oznaczać konieczność zastosowania w konstrukcji tabletów szkła lub plastiku. Choć pomysł ten brzmi intrygująco, pozostaje on na razie przedmiotem spekulacji.

Apple ma wielkie plany. Co nas czeka już w marcu? ciekawostki nowe produkty Apple w 2024 roku, marzec 2024, marzec, konferencja, Apple  Apple ma ambitne plany na marzec 2024 roku. Już w przyszłym miesiącu firma zamierza przedstawić serię nowych produktów i aktualizacji. iPhone15 tapety

W kontekście iPhone’ów, wiosenna tradycja wprowadzania nowych kolorów obudowy ma być kontynuowana. Po fioletowym iPhone 12, zielonym iPhone 13 i żółtym iPhone 14, w marcu 2024 roku spodziewany jest nowy kolor iPhone 15 i iPhone 15 Plus. Informacje na ten temat są jednak ograniczone, co czyni tę zapowiedź mniej pewną.

Zmiany dotyczą nie tylko sprzętu, ale także oprogramowania. Marzec 2024 roku ma przynieść historyczną aktualizację systemu iOS, oznaczoną numerem 17.4.

Apple ma wielkie plany. Co nas czeka już w marcu? ciekawostki nowe produkty Apple w 2024 roku, marzec 2024, marzec, konferencja, Apple  Apple ma ambitne plany na marzec 2024 roku. Już w przyszłym miesiącu firma zamierza przedstawić serię nowych produktów i aktualizacji. iOS17.4

Po raz pierwszy użytkownicy iPhone’ów w Unii Europejskiej zyskają większą swobodę w korzystaniu ze swoich urządzeń. Dzięki aktualizacji, będą mogli korzystać z NFC, instalować aplikacje z zewnętrznych sklepów oraz dokonywać płatności w grach bezpośrednio, omijając App Store.

Jest to odpowiedź Apple na rosnące wymagania regulacyjne w Europie i stanowi znaczący krok w kierunku zwiększenia otwartości ekosystemu iOS.

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 231

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top