Apple Mac Pro ma mysz, klawiaturę, gładzik i kabel Lightning w nowym kolorze ciekawostki nowy kolor, Mac Pro, Apple  Wraz z rozpoczęciem sprzedaży Mac Pro i Pro Display XDR Apple oficjalnie potwierdziło, że Magic Keyboard, Magic Mouse i Magic Trackpad w nowym kolorze będą dostarczane tylko z nowym komputerem. MacPro

Apple Mac Pro ma mysz, klawiaturę, gładzik i kabel Lightning w nowym kolorze

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży Mac Pro i Pro Display XDR Apple oficjalnie potwierdziło, że Magic Keyboard, Magic Mouse i Magic Trackpad w nowym kolorze będą dostarczane tylko z nowym komputerem.

Stało się również znane, że każde akcesorium jest dostarczane z pierwszym czarnym kablem Apple USB-C w Lightning.

Apple Mac Pro ma mysz, klawiaturę, gładzik i kabel Lightning w nowym kolorze ciekawostki nowy kolor, Mac Pro, Apple  Wraz z rozpoczęciem sprzedaży Mac Pro i Pro Display XDR Apple oficjalnie potwierdziło, że Magic Keyboard, Magic Mouse i Magic Trackpad w nowym kolorze będą dostarczane tylko z nowym komputerem. klaw 650x325

Po raz pierwszy Apple pokazało akcesoria w nowym kolorze na WWDC. Niemniej jednak wielu uczestników konferencji zaakceptowało ten kolor jako Space Grey. Co ciekawe, deweloper Steve Trouton-Smith jako pierwszy zauważył nowy kolor.

Podobnie było w przypadku akcesoriów do iMaca Pro w 2017 roku – wtedy klawiatura, mysz i gładzik w kolorze czarnym były ekskluzywne i były sprzedawane tylko z komputerem, ale po 3 miesiącach Apple zaczął je sprzedawać osobno.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry