ios16.1

Apple mówi o innowacjach w iOS 16.1

Apple oficjalnie ogłosiło, że iOS 16.1 będzie zawierał nową funkcję aktywności na żywo, która pozwala użytkownikom iPhone’a zobaczyć, co się dzieje w czasie rzeczywistym, bezpośrednio z ekranu blokady.

Nowość będzie pozwalać min.in. na wyświetlenie stan dostawy jedzenia czy wynik rozgrywek sportowych.

W wersji iOS 16.1 beta 1 wydanej dla programistów i publicznych testerów, Apple testuje integrację transmisji na żywo i wydarzeń sportowych za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Kliknięcie przycisku Subskrybuj dla gry sportowej spowoduje wyświetlenie widżetu aktywności na żywo na ekranie blokady, w tym tablic wyników na żywo i innych informacji.

Apple mówi o innowacjach w iOS 16.1 ciekawostki iOS 16.1, co nowego w iOS 16.1, Apple o nowościach w iOS 16.1  Apple oficjalnie ogłosiło, że iOS 16.1 będzie zawierał nową funkcję aktywności na żywo, która pozwala użytkownikom iPhone'a zobaczyć, co się dzieje w czasie rzeczywistym, bezpośrednio z ekranu blokady. iOS16 8 650x350

Widżet aktywności na żywo pojawi się u dołu ekranu blokady na iPhonie 13 i wcześniejszych oraz iPhone 14 i iPhonie 14 Plus. W nowym iPhonie 14 Pro i iPhonie 14 Pro Max aktywność w czasie rzeczywistym będzie wyświetlana także w obszarze Dynamic Island.

Apple twierdzi, że iOS 16.1 zostanie wydany jeszcze w tym roku. W przypadku sportu funkcja ta będzie dostępna w grach MLB dla użytkowników w USA, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Meksyku, Japonii i Korei Południowej, a także w grach NBA i Premier League dla użytkowników w USA i Kanadzie w dniu premiery.

Apple mówi o innowacjach w iOS 16.1 ciekawostki iOS 16.1, co nowego w iOS 16.1, Apple o nowościach w iOS 16.1  Apple oficjalnie ogłosiło, że iOS 16.1 będzie zawierał nową funkcję aktywności na żywo, która pozwala użytkownikom iPhone'a zobaczyć, co się dzieje w czasie rzeczywistym, bezpośrednio z ekranu blokady. ios16.1 2 324x350

Oczywiście gdy tylko nowy system zostanie wydany damy Wam znać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry