ios16.1

Apple mówi o innowacjach w iOS 16.1

Apple oficjalnie ogłosiło, że iOS 16.1 będzie zawierał nową funkcję aktywności na żywo, która pozwala użytkownikom iPhone’a zobaczyć, co się dzieje w czasie rzeczywistym, bezpośrednio z ekranu blokady.

Nowość będzie pozwalać min.in. na wyświetlenie stan dostawy jedzenia czy wynik rozgrywek sportowych.

W wersji iOS 16.1 beta 1 wydanej dla programistów i publicznych testerów, Apple testuje integrację transmisji na żywo i wydarzeń sportowych za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Kliknięcie przycisku Subskrybuj dla gry sportowej spowoduje wyświetlenie widżetu aktywności na żywo na ekranie blokady, w tym tablic wyników na żywo i innych informacji.

Apple mówi o innowacjach w iOS 16.1 ciekawostki iOS 16.1, co nowego w iOS 16.1, Apple o nowościach w iOS 16.1  Apple oficjalnie ogłosiło, że iOS 16.1 będzie zawierał nową funkcję aktywności na żywo, która pozwala użytkownikom iPhone'a zobaczyć, co się dzieje w czasie rzeczywistym, bezpośrednio z ekranu blokady. iOS16 8 650x350

Widżet aktywności na żywo pojawi się u dołu ekranu blokady na iPhonie 13 i wcześniejszych oraz iPhone 14 i iPhonie 14 Plus. W nowym iPhonie 14 Pro i iPhonie 14 Pro Max aktywność w czasie rzeczywistym będzie wyświetlana także w obszarze Dynamic Island.

Apple twierdzi, że iOS 16.1 zostanie wydany jeszcze w tym roku. W przypadku sportu funkcja ta będzie dostępna w grach MLB dla użytkowników w USA, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Meksyku, Japonii i Korei Południowej, a także w grach NBA i Premier League dla użytkowników w USA i Kanadzie w dniu premiery.

Apple mówi o innowacjach w iOS 16.1 ciekawostki iOS 16.1, co nowego w iOS 16.1, Apple o nowościach w iOS 16.1  Apple oficjalnie ogłosiło, że iOS 16.1 będzie zawierał nową funkcję aktywności na żywo, która pozwala użytkownikom iPhone'a zobaczyć, co się dzieje w czasie rzeczywistym, bezpośrednio z ekranu blokady. ios16.1 2 324x350

Oczywiście gdy tylko nowy system zostanie wydany damy Wam znać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top