Apple może jutro wprowadzić do oferty zielonego iPhone 13 ciekawostki zielony iPhone 13, wiosenna konferencja Apple, Peek performance, fioletowy iPad Air  Według Luke’a Miani, Apple planuje wprowadzić do swojej oferty iPhone’a 13 i iPhone’a 13 mini w nowym zielonym kolorze. Nowości zostaną zaprezentowane na jutrzejszej konferencji „Peek Performance”. iPhone13 1 1300x700

Apple może jutro wprowadzić do oferty zielonego iPhone 13

Według Luke’a Miani, Apple planuje wprowadzić do swojej oferty iPhone’a 13 i iPhone’a 13 mini w nowym zielonym kolorze. Nowości zostaną zaprezentowane na jutrzejszej konferencji „Peek Performance”.

Rozwiązanie to i dodanie do oferty nowych kolorów iPhone byłoby podobne do wprowadzenia iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini w kolorze fioletowym podczas zeszłorocznego przemówienia w kwietniu 2021 roku. Miani powiedział, że Apple planuje również wprowadzić iPada Air w nowym fioletowym kolorze.

Apple może jutro wprowadzić do oferty zielonego iPhone 13 ciekawostki zielony iPhone 13, wiosenna konferencja Apple, Peek performance, fioletowy iPad Air  Według Luke’a Miani, Apple planuje wprowadzić do swojej oferty iPhone’a 13 i iPhone’a 13 mini w nowym zielonym kolorze. Nowości zostaną zaprezentowane na jutrzejszej konferencji „Peek Performance”. iPadAIr2020

Oczekuje się, że nowy iPada Air 2022 otrzyma procesor Apple M1, ulepszony 12-megapikselowy aparat z obsługą Center Stage i obsługą 5G.

Konferencja „Peek Performance” rozpocznie się już jutro, czyli  we wtorek o godzinie 19:00, a przekaz na żywo wideo dostępny będzie m.in. na stronie Apple oraz YouTube.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry