Apple może jutro wysłać zaproszenia na wiosenną prezentację iPhone SE 3 ciekawostki konferencja Apple, iPhone SE 3, 2022  Apple może zacząć wysyłać zaproszenia na wiosenną prezentację innowacji sprzętowych już jutro, 1 marca - donosi Mark Gurman z Bloomberg. keybord

Apple może jutro wysłać zaproszenia na wiosenną prezentację iPhone SE 3

Apple może zacząć wysyłać zaproszenia na wiosenną prezentację innowacji sprzętowych już jutro, 1 marca – donosi Mark Gurman z Bloomberg.

Na początku lutego dziennikarz Mark Gurman z Bloomberg powiedział, że Apple planuje wirtualne wydarzenie we wtorek, 8 marca. Z reguły firma wysyła zaproszenia na tydzień przed swoimi prezentacjami, więc jest wielce prawdopodobne, że Apple potwierdzi datę konferencji w dniu jutrzejszym.

Apple może jutro wysłać zaproszenia na wiosenną prezentację iPhone SE 3 ciekawostki konferencja Apple, iPhone SE 3, 2022  Apple może zacząć wysyłać zaproszenia na wiosenną prezentację innowacji sprzętowych już jutro, 1 marca - donosi Mark Gurman z Bloomberg. konferencja

Oczekuje się, że podczas tego wydarzenia gigant z Cupertino zaprezentuje światu iPhone SE, iPad Air 5. generacji, wiosenna kolekcja markowych akcesoriów i zaktualizowane komputery Mac.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry