iPhone 9

Apple może napotkać problemy z produkcją iPhone’a 9 z powodu chińskiego koronawirusa

Jak informuje Bloomberg, Apple może napotkać problemy z produkcją iPhone’a 9 z powodu koronawirusa w Chinach, który zabił już ponad 100 osób.

Jak wiecie, większość iPhone’ów jest produkowana w Chinach w fabrykach Foxconn w Zhengzhou i Pegatron pod Szanghajem. Oba zakłady montażowe znajdują się w odległości ponad 500 km od epicentrum epidemii w Wuhan City.

Apple może napotkać problemy z produkcją iPhone'a 9 z powodu chińskiego koronawirusa polecane, ciekawostki koronawirus, iPhone 9, Apple  Jak informuje Bloomberg, Apple może napotkać problemy z produkcją iPhone'a 9 z powodu koronawirusa w Chinach, który zabił już ponad 100 osób. iphone 9 onleaks 1

Według dziennikarza Bloomberga, Marka Gourmet, sytuacja z koronawirusem negatywnie wpłynie na masową produkcję iPhone’a 9, który ma zostać wydany w marcu. Inni analitycy zgadzają się z Gourmet w tej sprawie.

Według Nikkei firma Apple zamówiła od dostawców 65 milionów aktualnych modeli iPhone’ów i do 15 milionów iPhone’ów 9. Produkcja masowa, która rozpocznie się w trzecim tygodniu lutego może zostać opóźniona z powodu wybuchu wirusa.

Z kolei Foxconn powiedział, że monitoruje sytuację w Chinach i przestrzega wszystkich zalecanych środków, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top