iphone14 4

Apple może ograniczyć linię iPhone’ów do trzech modeli

Apple może być zmuszone do zredukowania linii iPhone’ów do trzech modeli. Dlaczego może się tak stać? Wszystkiego dowiesz się w tym wpisie.

Okazało się, że dostawy wyświetlaczy do iPhone 14 Plus przez dwa miesiące były niemal zerowe.

Według statystyk, które zostały opublikowane przez analityka Rossa Younga podaż wyświetlaczy dla iPhone 14 Plus zaczęła gwałtownie spadać w listopadzie. W grudniu i styczniu nie było w ogóle dostaw. Niewielki wzrost, nawet nie zbliżony do wartości z listopada, odnotowano w lutym.

Dla tych którzy nie wiedzą Ross Young jest analitykiem rynku w branży elektroniki użytkowej, specjalizującym się w produktach związanych z wyświetlaczami i ochroną prywatności. Jest założycielem i dyrektorem generalnym firmy Display Supply Chain Consultants (DSCC), która dostarcza rynkowe informacje i prognozy dotyczące wyświetlaczy i komponentów związanych z wyświetlaniem. Young jest uważany za wyjątkowo dobrze poinformowanego eksperta w swojej dziedzinie i często udziela wywiadów i komentuje wydarzenia i trendy w branży.

Apple może ograniczyć linię iPhone'ów do trzech modeli ciekawostki iPhone 15 Plus, iPhone, Apple  Apple może być zmuszone do zredukowania linii iPhone'ów do trzech modeli. Dlaczego może się tak stać? Wszystkiego dowiesz się w tym wpisie. statystyki

Jak widzicie na powyższej grafice z kolei podaż ekranów dla iPhone 14 Pro Max stale rośnie, podobnie jak dla iPhone 14 Pro. Wydajność modelu bazowego zmieniała się regularnie. Jednocześnie w ostatnich miesiącach były one niższe niż w przypadku iPhone’a 14 Pro. Eksperci już zaczęli mówić o tym, że iPhone 14 Plus po raz pierwszy od dłuższego czasu nie znajdzie się na liście najlepiej sprzedających się produktów Apple.

Wczoraj firma podzieliła się swoimi wynikami finansowymi na I kwartał 2023 roku i jak się okazało przychody Apple spadły o około 5% rok do roku, co jest większym spadkiem niż oczekiwali analitycy, ponieważ firma zmagało się z kilkoma problemami z dostawami iPhone’ów. Niestety odnotowało również spadek w segmencie komputerów Mac i urządzeń do noszenia. Marża brutto za kwartał wyniosła 43,0%, w porównaniu do 43,8% w kwartale poprzedniego roku.

A jak Wam się wydaje? Czy w tym roku zobaczymy iPhone 15 Plus? Czy smartfon zostanie wycofany z oferty? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top