Apple

Apple może używać cieńszych, bardziej energooszczędnych wyświetlaczy w iPhone’ach 2020

Nowy raport Eleca twierdzi, że Apple będzie używać cieńszych, bardziej energooszczędnych wyświetlaczy w niektórych swoich iPhone’ach 2020. Wyświetlacze będą dostarczane przez LG Display.

Poprzedni raport ETNews zawierał podobne informacje, mówiące o tym, że nowa technologia w tegorocznych flagowych iPhone’ach pozwoli na bezpośrednie wzorowanie obwodów ekranowych na panelu OLED bez oddzielnej warstwy.

Apple może używać cieńszych, bardziej energooszczędnych wyświetlaczy w iPhone'ach 2020 polecane, ciekawostki iPhone 12, Ekran  Nowy raport Eleca twierdzi, że Apple będzie używać cieńszych, bardziej energooszczędnych wyświetlaczy w niektórych swoich iPhone'ach 2020. Wyświetlacze będą dostarczane przez LG Display. iPhoneSE2

Pozwoliłoby to producentom produkować cieńsze wyświetlacze przy stosunkowo niższych kosztach.

LG Display zamierza zmodernizować swoje zakłady produkcyjne w zakresie elastycznych paneli OLED Gen-6 dla mniejszych wyświetlaczy na swoich liniach E6 w Paju w prowincji Gyeonggi. W tym celu firma na początku 2020 roku doda nowy sprzęt do produkcji paneli zintegrowanych dotykowo, jednocześnie przechodząc na technologię LTPO.

W tym momencie nie jest jednak jasne, czy cieńsze wyświetlacze pozwolą Apple wydać cieńsze iPhone?y.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top