logo

Apple może wprowadzić dziś do oferty nowe komputery Mac

Apple może wprowadzić dziś do swojej oferty nowe komputery Max – informuje o tym MacRumors, 9to5Mac oraz informatorzy Ian Zelbo i Jon Prosser.

Według źródła, 11 stycznia 2023 roku Apple zarejestrowaoł nieznanego MacBooka Pro w Kanadzie – laptop ma identyfikator A2779. Wpis pojawił się w bazie przepisów i nadal można go zobaczyć na żądanie 579C-A2779.

9to5Mac uważa, że firma zaprezentuje nowe produkty w komunikacie prasowym i przekaże je dziennikarzom w środę i czwartek. Embargo na recenzje zostanie zniesione 23 stycznia. Oczekuje się, że Apple wprowadzi do oferty nowe MacBooki Pro z układami M2. Gigant z Cupertino  może również pokazać dziś zaktualizowanego Maca mini.

Apple może wprowadzić dziś do oferty nowe komputery Mac ciekawostki MacBook Pro 2023, Apple  Apple może wprowadzić dziś do swojej oferty nowe komputery Max - informuje o tym MacRumors, 9to5Mac oraz informatorzy Ian Zelbo i Jon Prosser. macbookpro

Oto główne oczekiwania użytkowników dotyczące MacBooka Pro 2023:

  • Nowy moduł Wi-Fi 6E. Wskazują na to zakresy częstotliwości wymienione w kanadyjskiej dokumentacji regulacyjnej. Obecne modele działają tylko z Wi-Fi 6.
  • Chipy Apple Silicon M2 Pro i M2 Max. Oczywiście zaktualizowane MacBooki powinny otrzymać nowe SoC; najprawdopodobniej będą to „pompowane” układy z serii M2.
  • Przetaktowana pamięć. Poinformowano, że nowością będzie „szybka pamięć RAM o bardzo dużej przepustowości”. To wszystko, co na razie wiemy.
  • Projekt bez zmian. Apple rzadko zmienia wygląd swoich komputerów. Poprzednia konstrukcja MacBooka Pro „żyła” pięć lat – od 2016 do 2021 roku – co oznacza, że ​​nie ulegnie zmianie w 2023 roku.

A co Ty o tym myślisz? Czekasz na nowe MacBooki?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top