AirTag 2. generacji

Apple może wypuścić AirTag 2. generacji

Na pewno dobrze wszystkim znany analityk Kuo napisał na Twitterze, że szacunkowa sprzedaż AirTag osiągnęła około 20 milionów w 2021 i 35 milionów w 2022. Sprzedaż AirTag stale rosła od czasu jej wydania.

Chociaż AirTag miał pomagać użytkownikom w śledzeniu kluczy, słuchawek, plecaków, bagażu itp., było też kilka historii, w których ludzie używali tego produktu do ścigania ludzi.

Apple może wypuścić AirTag 2. generacji ciekawostki AirTag 2. generacji, airtag 2  Na pewno dobrze wszystkim znany analityk Kuo napisał na Twitterze, że szacunkowa sprzedaż AirTag osiągnęła około 20 milionów w 2021 i 35 milionów w 2022. Sprzedaż AirTag stale rosła od czasu jej wydania. AirTag 1 1

„Szacowana sprzedaż AirTag wynosi około 20 milionów sztuk w 2021 roku i 35 milionów sztuk w 2022 roku. Jeśli sprzedaż AirTag będzie nadal rosła, wierzę, że Apple wypuści AirTag 2. generacji” – powiedział Kuo.

Od czasu wydania AirTag rok temu firma Apple wprowadziła kilka ulepszeń poprzez aktualizacje oprogramowania układowego, aby rozwiązać różne problemy. AirTag emituje teraz dźwięk szybciej, jeśli znajduje się daleko od pierwotnego właściciela, a nawet ostrzega osobę, która może mieć AirTag, który do nich nie należy.

Jak zapewne pamiętacie firma Apple wydała nawet aplikację na Androida, która pomaga użytkownikom dowiedzieć się, od kogo pochodzi AirTag i nauczyć ich, jak je wyłączyć.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top