Apple może wypuścić Maca z Face ID ciekawostki patent apple, Magic Keyboard z touch bar, mac z face id  Apple rejestruje nowe patenty niemal codziennie. Wiemy o tym nie od dziś. Ostatni z takich patentów pokazuje, że być może już w niedalekiej przyszłości Apple może wypuścić Maca z Face ID. mac

Apple może wypuścić Maca z Face ID

Apple rejestruje nowe patenty niemal codziennie. Wiemy o tym nie od dziś. Ostatni z takich patentów pokazuje, że być może już w niedalekiej przyszłości Apple może wypuścić Maca z Face ID.

Najnowszy patent pokazuje nam komputer Mac z systemem kamer TrueDepth i obsługą rozpoznawania twarzy. Skanowanie będzie jednak jeszcze dokładniejsze i bezpieczniejsze – ponieważ nie tylko zostaną odczytane rysy twarzy i ogólny model głowy, ale także siatkówka oka. Byłoby to przydatne w przypadku bliźniąt, których Face ID nie zawsze jest w stanie odróżnić od siebie.

Apple może wypuścić Maca z Face ID ciekawostki patent apple, Magic Keyboard z touch bar, mac z face id  Apple rejestruje nowe patenty niemal codziennie. Wiemy o tym nie od dziś. Ostatni z takich patentów pokazuje, że być może już w niedalekiej przyszłości Apple może wypuścić Maca z Face ID. ma1 750x840

Ponadto ten sam patent wskazuje na obecność paska dotykowego w klawiaturach Magic Keyboard. Pasek dotykowy zostanie umieszczony w górnej części akcesorium zamiast klawiszy funkcyjnych. Rozwiązanie bardzo ciekawe.

Kiedy nowe rozwiązania wejdą w życie? Tego niestety nie wiemy. Narazie to tylko patent?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry