Apple może wypuścić Maca z Face ID ciekawostki patent apple, Magic Keyboard z touch bar, mac z face id  Apple rejestruje nowe patenty niemal codziennie. Wiemy o tym nie od dziś. Ostatni z takich patentów pokazuje, że być może już w niedalekiej przyszłości Apple może wypuścić Maca z Face ID. mac

Apple może wypuścić Maca z Face ID

Apple rejestruje nowe patenty niemal codziennie. Wiemy o tym nie od dziś. Ostatni z takich patentów pokazuje, że być może już w niedalekiej przyszłości Apple może wypuścić Maca z Face ID.

Najnowszy patent pokazuje nam komputer Mac z systemem kamer TrueDepth i obsługą rozpoznawania twarzy. Skanowanie będzie jednak jeszcze dokładniejsze i bezpieczniejsze – ponieważ nie tylko zostaną odczytane rysy twarzy i ogólny model głowy, ale także siatkówka oka. Byłoby to przydatne w przypadku bliźniąt, których Face ID nie zawsze jest w stanie odróżnić od siebie.

Apple może wypuścić Maca z Face ID ciekawostki patent apple, Magic Keyboard z touch bar, mac z face id  Apple rejestruje nowe patenty niemal codziennie. Wiemy o tym nie od dziś. Ostatni z takich patentów pokazuje, że być może już w niedalekiej przyszłości Apple może wypuścić Maca z Face ID. ma1 750x840

Ponadto ten sam patent wskazuje na obecność paska dotykowego w klawiaturach Magic Keyboard. Pasek dotykowy zostanie umieszczony w górnej części akcesorium zamiast klawiszy funkcyjnych. Rozwiązanie bardzo ciekawe.

Kiedy nowe rozwiązania wejdą w życie? Tego niestety nie wiemy. Narazie to tylko patent?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry