Apple Music Beta na Androidzie otrzymuje obsługę dźwięku bezstratnego i przestrzennego polecane, ciekawostki dzwiek przestrzenny, Dolby Atmos, Apple music, Android  Firma Apple dodała obsługę muzyki bezstratnej i dźwięku przestrzennego do nowej wersji beta aplikacji Apple Music na urządzenia z systemem Android. AppleMusicBeta

Apple Music Beta na Androidzie otrzymuje obsługę dźwięku bezstratnego i przestrzennego

Firma Apple dodała obsługę muzyki bezstratnej i dźwięku przestrzennego do nowej wersji beta aplikacji Apple Music na urządzenia z systemem Android.

Nowe funkcje wymagają specjalnej beta subskrypcji i nie są jeszcze dostępne dla zwykłych użytkowników. Wersja beta Apple Music 3.6 wprowadza obsługę dźwięku przestrzennego na kompatybilnych urządzeniach. Ponadto w momencie premiery Apple reklamuje dostępność tysięcy utworów w Dolby Atmos.

W ustawieniach pojawiło się nowe menu ?Jakość dźwięku?, w którym można włączyć odtwarzanie w trybie Lossless z jakością ALAC do 24 bitów / 192 kHz.

Apple Music Beta na Androidzie otrzymuje obsługę dźwięku bezstratnego i przestrzennego polecane, ciekawostki dzwiek przestrzenny, Dolby Atmos, Apple music, Android  Firma Apple dodała obsługę muzyki bezstratnej i dźwięku przestrzennego do nowej wersji beta aplikacji Apple Music na urządzenia z systemem Android. beta Android

Gdy tylko dźwięk bezstratny i przestrzenny pojawi się w normalnej wersji dostępnej dla każdego na pewno damy Wam znać.

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry