Apple Music - co to jest? Jak działa? Najczęściej zadawane pytania polecane, ciekawostki na jakim iPhone działa apple music, na jakim ipad dział apple music, muzyka od apple, jak działa apple music, iOS 8.4, ile kosztuje apple music, co to jest apple music, apple music za darmo, Apple music, Apple  Kilkanaście minut temu Apple udostępniło finalną wersję iOS 8.4, a wraz z nią uruchomiona została nowa usługa strumieniująca muzykę na żądanie - Apple Music. Na jakich urządzeniach będzie dostępna ile kosztuje i co w niej znajdziemy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej. Muzyka 1300x700

Apple Music – co to jest? Jak działa? Najczęściej zadawane pytania

Kilkanaście minut temu Apple udostępniło finalną wersję iOS 8.4, a wraz z nią uruchomiona została nowa usługa strumieniująca muzykę na żądanie – Apple Music. Na jakich urządzeniach będzie dostępna ile kosztuje i co w niej znajdziemy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.

Apple Music - co to jest? Jak działa? Najczęściej zadawane pytania polecane, ciekawostki na jakim iPhone działa apple music, na jakim ipad dział apple music, muzyka od apple, jak działa apple music, iOS 8.4, ile kosztuje apple music, co to jest apple music, apple music za darmo, Apple music, Apple  Kilkanaście minut temu Apple udostępniło finalną wersję iOS 8.4, a wraz z nią uruchomiona została nowa usługa strumieniująca muzykę na żądanie - Apple Music. Na jakich urządzeniach będzie dostępna ile kosztuje i co w niej znajdziemy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej. Zrzut ekranu 2015 06 22 o 21.44.53

Na jakich urządzeniach dostępne jest Apple Music?

Muzykę z Apple Music będziemy mogli posłuchać na każdym urządzeniu z iOS 8.4 czyli

  • iPhone 4s i nowsze
  • iPad mini 1 i nowsze
  • iPad 2 i nowsze
  • iPod Touch 5 generacji

Na komputerach z systemem OS X oraz Windows wystarczy uaktualnić iTunes do najnowszej wersji. Urządzenia z Androidem na pokładzie otrzymają aplikację już jesienią.

Ile trwa okres próbny?

Przez trzy miesiące będziemy mogli korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji serwisu za darmo.

Ile kosztuje Apple Music?

W Polsce abonament miesięczny to koszt 4.99?, jeśli zdecydujemy się na zakup Apple Music dla rodziny, maksymalnie 6 członków to koszt wynosić będzie 7.99?. Należy pamiętać, że opcję dla rodziny możemy wykupić kiedy konta połączone są jedną kartą kredytową.

Do czego mam dostęp w darmowej wersji?

Jeśli nie zdecydujemy się przejść do Apple Music, zakres możliwości będzie ograniczony do słuchania radia Beats 1 z reklamami oraz przeglądać treści udostępniane przez muzyków w serwisie Connect.

Co dostajemy płacąc abonament?

Opłacając miesięczny abonament, będziemy mieli nielimitowany dostęp do całej biblioteki Apple Music, stacji radiowej Beats 1 oczywiście bez reklam. Serwis Connect pozwoli na odtwarzanie i zapisywanie treści udostępnianych przez artystów. Zapis do odtwarzania offline oraz rekomendacje ekspertów bazujące na naszym guście muzycznym.

Co znajdziemy w Apple Music?

Na pierwszym miejscu jest muzyka, znaleźć się ma cała biblioteka iTunes, jednak jedynym z wielkich nieobecnych w tym serwisie jest zespół The Beatles.

Co wyróżnia Apple Music na tle innych?

Z pewnością rzuca się w oczy bardzo długi okres próbny wynoszący aż trzy miesiące. Do tego użytkownicy urządzeń z Cupertino nie potrzebują żadnej dodatkowej aplikacji, wszystko będzie dostępne od razu po instalacji iOS 8.4 w aplikacji Muzyka. Oczywiście należy się liczyć z ekskluzywnymi albumami dostępnymi jedynie w “nadgryzionej usłudze”.

Jeżeli macie jeszcze jakiekolwiek pytania piszcze w komentarzach.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry