Apple Music jest już dostępne na Amazon Fire TV ciekawostki apple music na Amazon Fire TV, Apple music, Amazon Fire TV, Amazon  Amazon rozszerza integrację Apple Music z Amazon Fire TV: właściciele Amazon Fire TV od teraz mogą poprosić Alexę o odtworzenie piosenki z serwisu muzycznego Apple. Alexa applemusic

Apple Music jest już dostępne na Amazon Fire TV

Amazon rozszerza integrację Apple Music z Amazon Fire TV: właściciele Amazon Fire TV od teraz mogą poprosić Alexę o odtworzenie piosenki z serwisu muzycznego Apple.

Aby odtwarzać muzykę z tej usługi, musisz przejść do aplikacji i wybrać Apple Music jako główne źródło muzyki. Następnie użytkownik może uzyskać dostęp do Alexy, która będzie odtwarzać utwory bezpośrednio z Apple Music.

Apple Music jest już dostępne na Amazon Fire TV ciekawostki apple music na Amazon Fire TV, Apple music, Amazon Fire TV, Amazon  Amazon rozszerza integrację Apple Music z Amazon Fire TV: właściciele Amazon Fire TV od teraz mogą poprosić Alexę o odtworzenie piosenki z serwisu muzycznego Apple. applemusic

Trzy miesiące temu usługa muzyczna stała się dostępna na Amazon Echo i trwa integracja z urządzeniami Amazon.

Jak dotąd usługa Apple jest ograniczona do urządzeń Fire TV i Amazon Echo. Jednak w przyszłości zostanie ona rozszerzona na urządzenia innych producentów z asystentem głosowym Alexa.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry