Apple Music ma 13 milionów aktywnych użytkowników ciekawostki muzyka apple, iPhone, Apple music, 13 milionów apple music  Podczas wczorajszego ogłaszania wyników finansowych, Tim Cook powiedział nam, że na chwilę obecną Apple Music ma 13 milionów aktywnych użytkowników. Muzyka 1300x700

Apple Music ma 13 milionów aktywnych użytkowników

Podczas wczorajszego ogłaszania wyników finansowych, Tim Cook powiedział nam, że na chwilę obecną Apple Music ma 13 milionów aktywnych użytkowników.

Jak zapewne pamiętacie na początku roku, a dokładnie w lutym z Apple Music aktywnie korzystało 11 milionów osób. Taka informacja pojawiła się w sieci. Na dzień dzisiejszy serwis ma już 13 milionów aktywnych użytkowników, czyli 13 milionów osób, które płacą comiesięczną subskrypcję za korzystanie z serwisu. Całkiem sporo prawda?

Apple Music ma 13 milionów aktywnych użytkowników ciekawostki muzyka apple, iPhone, Apple music, 13 milionów apple music  Podczas wczorajszego ogłaszania wyników finansowych, Tim Cook powiedział nam, że na chwilę obecną Apple Music ma 13 milionów aktywnych użytkowników. AppleMusic1

Na koniec dodam, bo może nie wszyscy z Was wiedzą, że Apple oferuje trzymiesięczny darmowy okres próbny, podczas którego możliwe jest zupełnie darmowe korzystanie z Apple Music. Dopiero po tych trzech miesiącach, Apple żąda pieniędzy za korzystanie z usługi. Miesięczna opłata za korzystanie z serwisu wynosi 4,99?.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry