applemusic android

Apple Music na Android ma więcej funkcji niż na iOS

Zwykle usługi Apple dostępne w systemach Windows i Android oferują mniej funkcji niż w systemie iOS. Nie dotyczy to aplikacji Apple Music, która w systemie Android oferuje więcej funkcji niż wersja na iPhone’a.

Jak zauważa serwis 9to5Mac, aplikacja Apple Music dla systemu Android oferuje domyślne ustawienie przechodzenia między utworami. Funkcja Crossfade umożliwia płynne przechodzenie między utworami, tworząc efekt podobny do tego, jaki stosują DJ-e, aby zapewnić płynne odtwarzanie, unikając przerw w ciszy po zakończeniu utworu. Jak dotąd funkcja ta nie jest dostępna w systemie iOS.

Apple Music na Android ma więcej funkcji niż na iOS ciekawostki apple music na android, Apple music  Zwykle usługi Apple dostępne w systemach Windows i Android oferują mniej funkcji niż w systemie iOS. Nie dotyczy to aplikacji Apple Music, która w systemie Android oferuje więcej funkcji niż wersja na iPhone'a. apple music android
Apple Music na Android.

Aplikacja dla systemu Android oferuje także płynne odtwarzanie, które eliminuje ciszę między utworami, ale bez efektu przechodzenia między utworami. Funkcja ta nie jest również dostępna w systemie iOS 15.4 i nowszych.

W ustawieniach aplikacji Apple Music dla systemu Android można znaleźć funkcje, których nie ma w systemie iOS, takie jak możliwość wymuszonej aktualizacji okładek albumów i list odtwarzania, a także opcja szybkiego i łatwego dostępu do ograniczeń treści.

Dlaczego te funkcje nie są dostępne w aplikacji Apple Music dla systemu iOS? Jeden z największych problemów dotyczy aktualizacji natywnych aplikacji dla systemu iOS. Firma Apple powinna umożliwić samodzielne aktualizacje tych aplikacji, nie zmuszając użytkowników do czekania miesiącami na ogólne aktualizacje systemu iOS, które zawierają także nowe funkcje aplikacji natywnych.

Co o tym sądzisz?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top