Apple Music na Androida z kolejną aktualizacją ciekawostki Update, apple music na android, Apple music  Apple wydało kolejną aktualizację dla aplikacji mobilnej Apple Music dla Androida. Najnowsza wersja eliminuje dwa poważne błędy i dodaje wsparcie dla funkcji wprowadzonych w Androidzie Oreo. AppleMusic11

Apple Music na Androida z kolejną aktualizacją

Apple wydało kolejną aktualizację dla aplikacji mobilnej Apple Music dla Androida. Najnowsza wersja eliminuje dwa poważne błędy i dodaje wsparcie dla funkcji wprowadzonych w Androidzie Oreo.

Aplikacja przestanie się automatycznie wyłączać po przejściu do wyświetlania biblioteki. Aktualizacje aplikacji na Androida nie pojawiają się często, bo Amerykanie są skupieni na rozwijaniu usługi dla użytkowników urządzeń mobilnych z iOS i iTunes. To już druga aktualizacja w ciągu tego samego miesiąca, co pokazuje, że problemy były poważne.

Apple Music na Androida z kolejną aktualizacją ciekawostki Update, apple music na android, Apple music  Apple wydało kolejną aktualizację dla aplikacji mobilnej Apple Music dla Androida. Najnowsza wersja eliminuje dwa poważne błędy i dodaje wsparcie dla funkcji wprowadzonych w Androidzie Oreo. AppleMusic1

Nowa wersja wprowadza również wsparcie dla trybu obraz w obrazie, który jest nieodłącznym elementem Androida Oreo. Nie zapomniano również o poprawkach dla odtwarzania muzyki, list odtwarzania i materiałów wideo.

Apple Music ma obecnie 38 milionów aktywnych subskrybentów. Nie wiemy jednak, jak wygląda podział ilości użytkowników na iOS i Androida.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top