Apple Music na głośnikach Amazon Echo w połowie grudnia ciekawostki   Za pośrednictwem bloga Amazon oficjalnie potwierdziło, że jeszcze w tym miesiącu głośniki serii Echo otrzymają wsparcie dla Apple Music. AppleMusic11

Apple Music na głośnikach Amazon Echo w połowie grudnia

Za pośrednictwem bloga Amazon oficjalnie potwierdziło, że jeszcze w tym miesiącu głośniki serii Echo otrzymają wsparcie dla Apple Music.

Zatem już od 17 grudnia, bo tego dnia ma pojawić się taka opcja wszyscy użytkownicy posiadający subskrypcję Apple Music będą mogli poprosić Alexę o odtworzenie konkretnej piosenki z Apple Music.

Apple Music na głośnikach Amazon Echo w połowie grudnia ciekawostki   Za pośrednictwem bloga Amazon oficjalnie potwierdziło, że jeszcze w tym miesiącu głośniki serii Echo otrzymają wsparcie dla Apple Music. echo 1

Apple Music ma pojawić się w aplikacji Alexa. Właśnie tam będzie konieczne połączenie się ze swoim kontem, aby odtwarzać muzykę na głośnikach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top