tesla

Apple Music oficjalnie dostępne we wszystkich pojazdach Tesli

Producent samochodów Tesla wydał nową aktualizację oprogramowania, która zapewnia obsługę Apple Music we wszystkich pojazdach.

Tesla to amerykańska firma założona w 2003 roku przez Elona Muska. Zajmuje się produkcją samochodów elektrycznych, akumulatorów, paneli słonecznych i innych produktów związanych z energią odnawialną. Firma jest znana z innowacyjnych rozwiązań technologicznych i dążenia do promowania zrównoważonego rozwoju. Tesla stała się jednym z liderów na rynku samochodów elektrycznych i stale rozwija swoją ofertę produktów i usług.

Najnowsza aktualizacja 2022.44.25 umożliwia właścicielom Tesli dostęp do kont Apple Music bezpośrednio w samochodach.

Oto oficjalny dziennik zmian wydany przez Teslę:

Przesyłaj strumieniowo ponad 100 milionów utworów i 30 000 list odtwarzania bez reklam. Słuchaj całej swojej biblioteki, odkrywaj nową muzykę i słuchaj stacji radiowych nadawanych na żywo. Aby zalogować się do Apple Music, stuknij ikonę Apple Music w programie uruchamiającym, zeskanuj kod QR za pomocą urządzenia mobilnego i zaloguj się za pomocą swojego Apple ID.
Uwaga: Aby przesyłać strumieniowo Apple Music przez połączenie komórkowe, wymagana jest subskrypcja Premium Connectivity.

Pierwsze wskazówki dotyczące nadejścia wsparcia dla serwisu streamingowego firmy z Cupertino na pojazdach Tesla zostały odkryte podczas niedawnej wystawy w Petersen Automotive Museum w Los Angeles, gdzie użytkownik Twittera zauważył Model S z niewydaną wersją oprogramowania, na którym zainstalowano Apple Music.

Apple Music oficjalnie dostępne we wszystkich pojazdach Tesli ciekawostki Tesla, Apple music  Producent samochodów Tesla wydał nową aktualizację oprogramowania, która zapewnia obsługę Apple Music we wszystkich pojazdach. tesla AM

Kilku właścicieli pojazdów Tesla od dłuższego czasu prosiło o zintegrowanie Apple Music z systemem infotainment samochodów i w końcu zostali usatysfakcjonowani.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top