Apple Music w bardzo niskiej cenie polecane, ciekawostki pakiet rodzinny, koszt apple music, kiedy apple music, jak działa apple music, iPhone, iOS 8.4, cent apple music, cena, apple music w rosji, Apple Music w bardzo niskiej cenie, Apple music  Apple Music to nowa usługa strumieniująca muzykę na żądanie. Została zaprezentowana ósmego czerwca na konferencji WWDC, do nas trafić ma już 30 czerwca. Muzyka 1300x700

Apple Music w bardzo niskiej cenie

Apple Music to nowa usługa strumieniująca muzykę na żądanie. Została zaprezentowana ósmego czerwca na konferencji WWDC, do nas trafić ma już 30 czerwca.

Nawet przed premierą AM można było powiedzieć, że koszt miesięcznego abonamentu będzie wynosił 9,99$ w USA. Nie było jednak pewnym, jak Cupertino potraktuje inne kraje. Jak się okazuje, Apple zdecydowało się na przelicznik 1:1 między innymi dla Anglii oraz strefy Euro.

Jednak nie każdy kraj będzie musiał płacić abonament w tej samej cenie. Cena dla użytkowników tej usługi w Rosji i Indiach to po przeliczeniu około 2$- 3$.

Apple Music w bardzo niskiej cenie polecane, ciekawostki pakiet rodzinny, koszt apple music, kiedy apple music, jak działa apple music, iPhone, iOS 8.4, cent apple music, cena, apple music w rosji, Apple Music w bardzo niskiej cenie, Apple music  Apple Music to nowa usługa strumieniująca muzykę na żądanie. Została zaprezentowana ósmego czerwca na konferencji WWDC, do nas trafić ma już 30 czerwca. AM

Takie dopasowanie daje mi nadzieję, że tak obniżona zostanie również cena w Polsce, nie wiadomo jednak kiedy usługa Apple Music ma do nas zawitać, jeśli w ogóle się pojawi.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry