Apple Music wprowadza nowy plan „Voice” ciekawostki voice apple music, voice, cena voice apple music, Apple music  Firma Apple zaprezentowała nowy plan subskrypcji Apple Music o nazwie Voice czyli „Plan głosowy”. Co to takiego? Ile kosztuje i jak działa? AppleMusic 1

Apple Music wprowadza nowy plan „Voice”

Firma Apple zaprezentowała nowy plan subskrypcji Apple Music o nazwie Voice czyli „Plan głosowy”. Co to takiego? Ile kosztuje i jak działa?

Voice będzie kosztować 4,99 euro miesięcznie i umożliwi użytkownikom dostęp do treści Apple Music wyłącznie za pośrednictwem Siri. W praktyce będziemy mogli skorzystać z asystenta głosowego, aby poprosić o odtworzenie niektórych piosenek i playlist, które Apple uruchomi specjalnie w nadchodzących tygodniach, takich jak te poświęcone romantycznej kolacji, treningowi czy relaksowi.

Apple Music wprowadza nowy plan „Voice” ciekawostki voice apple music, voice, cena voice apple music, Apple music  Firma Apple zaprezentowała nowy plan subskrypcji Apple Music o nazwie Voice czyli „Plan głosowy”. Co to takiego? Ile kosztuje i jak działa? voice

Ci, którzy aktywują subskrypcję Apple Music za 4,99 EUR miesięcznie, nie będą mogli zatem uzyskać dostępu do aplikacji Apple Music w celu wyszukiwania poszczególnych utworów lub albumów, ale będą mogli używać Siri tylko do żądania odtwarzania określonej treści. Plan Voice nie obsługuje dźwięku przestrzennego, Aydui Lossless, tekstów piosenek i klipów wideo.

Apple Music Voice Plan oferuje dostęp do pełnego katalogu 90 milionów utworów, dziesiątek tysięcy list odtwarzania, w tym setek nowych list odtwarzania zaprojektowanych z myślą o nastrojach i aktywnościach, niestandardowych składankach i stacjach dedykowanych określonym gatunkom, a także Apple Music Radio przez Siri. Użytkownicy mogą subskrybować Apple Music Voice Plan za pośrednictwem Siri, mówiąc „Hej Siri, uruchom bezpłatną wersję próbną Apple Music Voice” lub bezpośrednio z aplikacji Apple Music. Po zasubskrybowaniu Apple Music Voice Plan użytkownicy mogą poprosić o odtwarzanie muzyki na wszystkich swoich urządzeniach kompatybilnych z Siri, takich jak HomePod mini, AirPods, iPhone i dowolne inne urządzenie Apple, a także oczywiście na CarPlay.

Apple Music wprowadza nowy plan „Voice” ciekawostki voice apple music, voice, cena voice apple music, Apple music  Firma Apple zaprezentowała nowy plan subskrypcji Apple Music o nazwie Voice czyli „Plan głosowy”. Co to takiego? Ile kosztuje i jak działa? voice2

Apple Music wprowadza także setki nowych list odtwarzania podzielonych według nastroju i aktywności, stworzonych przez edytorów Apple Music i zoptymalizowanych pod kątem żądania za pomocą poleceń głosowych.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry