OneTech12.09.2019
Apple nadal sprzedaje iPhone XS i iPhone XS Max

Po prezentacji nowych modeli iPhone’ów Apple obniżyło ceny iPhone’a XR i iPhone’a 8 i usunęło iPhone’a 7 i iPhone’a XS / XS Max ze swojego internetowego sklepu.

Wczoraj w sieci pojawiła się jednak informacja, że iPhone 7 i 7 Plus nadal jest dostępny do kupienia. Produkty są dostępne na stronie Apple, ale tylko w ofercie wyprzedaży.

Co ciekawe iPhone XS i iPhone XS Max można nadal  kupić, ale tylko w sklepach detalicznych. Ceny ubiegłorocznych smartfonów zostały obniżone i wyglądają następująco: cena iPhone XS zaczyna się od 900 USD, a iPhone XS Max od 1000 USD.

Biorąc pod uwagę stosunkowo niewielkie zapotrzebowanie na te smartfony w całym okresie ich użytkowania, możemy założyć, że Apple ma małe zapasy, więc jeśli ktoś z Was planuje kupić ten właśnie model to powinien się pospieszyć. Przypominamy, że nowa generacja iPhone’ów pojawi się na półkach sklepowych 20 września, a zamówienia w przedsprzedaży rozpoczną się jutro.

Przedsprzedaż rusza w dniu jutrzejszym także w Polsce o godzinie 14-tej. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl