Apple naprawia poważną lukę w iCloud ciekawostki luka w iCloud, Log4Shell, iCloud  Firma Apple załatała lukę o nazwie Log4Shell, która naraziła na szwank iCloud i milion innych aplikacji na całym świecie. iCloud

Apple naprawia poważną lukę w iCloud

Firma Apple załatała lukę o nazwie Log4Shell, która naraziła na szwank iCloud i milion innych aplikacji na całym świecie.

W zeszłym tygodniu analitycy bezpieczeństwa odkryli exploita w bibliotece log4j, narzędziu do rejestrowania o otwartym kodzie źródłowym, które jest bardzo powszechnie używane zarówno przez duże witryny, jak i aplikacje. Luka Log4Shell mogła umożliwić hakerom uruchomienie złośliwego kodu na podatnych serwerach, w tym iCloud, Minecraft i Steam.

Apple naprawia poważną lukę w iCloud ciekawostki luka w iCloud, Log4Shell, iCloud  Firma Apple załatała lukę o nazwie Log4Shell, która naraziła na szwank iCloud i milion innych aplikacji na całym świecie. icloud

Według portalu Macworld, Apple, Microsoft i inne duże firmy natychmiast wyeliminowały lukę w swoich usługach. Badacze bezpieczeństwa mówią, że została ona załatana 11 grudnia 2021 roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry