Apple naprawia poważną lukę w iCloud ciekawostki luka w iCloud, Log4Shell, iCloud  Firma Apple załatała lukę o nazwie Log4Shell, która naraziła na szwank iCloud i milion innych aplikacji na całym świecie. iCloud

Apple naprawia poważną lukę w iCloud

Firma Apple załatała lukę o nazwie Log4Shell, która naraziła na szwank iCloud i milion innych aplikacji na całym świecie.

W zeszłym tygodniu analitycy bezpieczeństwa odkryli exploita w bibliotece log4j, narzędziu do rejestrowania o otwartym kodzie źródłowym, które jest bardzo powszechnie używane zarówno przez duże witryny, jak i aplikacje. Luka Log4Shell mogła umożliwić hakerom uruchomienie złośliwego kodu na podatnych serwerach, w tym iCloud, Minecraft i Steam.

Apple naprawia poważną lukę w iCloud ciekawostki luka w iCloud, Log4Shell, iCloud  Firma Apple załatała lukę o nazwie Log4Shell, która naraziła na szwank iCloud i milion innych aplikacji na całym świecie. icloud

Według portalu Macworld, Apple, Microsoft i inne duże firmy natychmiast wyeliminowały lukę w swoich usługach. Badacze bezpieczeństwa mówią, że została ona załatana 11 grudnia 2021 roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top