Apple nie będzie już wymieniać iPhone 12 / 12 mini na nowy, jeśli zepsujesz Face ID lub pęknie Ci szkło polecane, ciekawostki serwis apple, nowe zasady napraw, naprawa iPhone 12 mini, naprawa iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12  Apple przekazało autoryzowanym dostawcom usług, że nie będzie już wymieniać iPhone 12 mini i iPhone 12 na nowe, jeśli w urządzeniach zostanie znaleziony którykolwiek z poniższych problemów. iPhone12mini

Apple nie będzie już wymieniać iPhone 12 / 12 mini na nowy, jeśli zepsujesz Face ID lub pęknie Ci szkło

Apple przekazało autoryzowanym dostawcom usług, że nie będzie już wymieniać iPhone 12 mini i iPhone 12 na nowe, jeśli w urządzeniach zostanie znaleziony którykolwiek z poniższych problemów.

Apple przekazało autoryzowanym serwisom szczegółowe instrukcje dotyczące naprawy iPhone’a 12 mini i iPhone’a 12, które wcześniej wymagały wymiany całego urządzenia, że od 23 lutego urządzenia mające jedną z poniższych usterek będą po prostu naprawiane.

Apple nie będzie już wymieniać iPhone 12 / 12 mini na nowy, jeśli zepsujesz Face ID lub pęknie Ci szkło polecane, ciekawostki serwis apple, nowe zasady napraw, naprawa iPhone 12 mini, naprawa iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12  Apple przekazało autoryzowanym dostawcom usług, że nie będzie już wymieniać iPhone 12 mini i iPhone 12 na nowe, jeśli w urządzeniach zostanie znaleziony którykolwiek z poniższych problemów. iPhone12mini 1

Usterki w iPhone 12 / 12 mini objęte nową polityką napraw:

  • smartfon się nie włącza;
  • urządzenie ma problemy z płytą główną;
  • Face ID nie działa;
  • pęknięte szkło na panelu tylnym lub na module kamery.

Autoryzowani dostawcy usług Apple mogą teraz indywidualnie wymieniać baterię, płytę główną, cewkę ładowania bezprzewodowego, modem, silnik Taptic Engine, system Face ID.

iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max nie są objęte nowymi zasadami naprawy.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry