iPadOS 15

Apple nie będzie zmuszać użytkowników do aktualizacji iPadOS 15 i iOS 15

Apple pozwoli użytkownikom iPhone’a i iPada pozostać na iOS 14 i iPadOS 14 po ostatecznym wydaniu iOS 15 i iPadOS 15. Zamiast pełnej wersji oprogramowania, użytkownicy będą mogli po prostu zainstalować tylko nowe łatki bezpieczeństwa.

Wraz z wydaniem iOS 14.5 użytkownicy mogą wybierać między dwiema wersjami aktualizacji oprogramowania w Ustawieniach: albo uaktualnić do najnowszej wersji iOS, albo zainstalować nowe poprawki bezpieczeństwa, zachowując obecną wersję systemu operacyjnego. Na przykład właściciele iPhone’ów mogą pozostać na iOS 14.6, ale nadal otrzymywać spójne aktualizacje zabezpieczeń z najnowszej piętnastki.

Apple nie będzie zmuszać użytkowników do aktualizacji iPadOS 15 i iOS 15 polecane, ciekawostki iPadOS 15, iOS 15, Aktualizacja  Apple pozwoli użytkownikom iPhone'a i iPada pozostać na iOS 14 i iPadOS 14 po ostatecznym wydaniu iOS 15 i iPadOS 15. Zamiast pełnej wersji oprogramowania, użytkownicy będą mogli po prostu zainstalować tylko nowe łatki bezpieczeństwa. aktualizacja ios

Ta innowacja może być przydatna dla posiadaczy starszych modeli iPhone. Co o tym myślicie? Podoba się Wam to rozwiązanie?

Przegląd nowych systemów

Jak zainstalować iOS 15 beta

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry