Apple

Apple nie zwiększy ilości reklam w iOS

Apple nie planuje dodawać kolejnych reklam do App Store, firma jest zadowolona z obecnych przychodów z tego kierunku, poinformowało źródło The Information.

Po tym, jak firma Apple dodała reklamy do nowych sekcji App Store, spotkała się z krytyką ze strony użytkowników i programistów, którzy nie byli zadowoleni z tego posunięcia. W rezultacie firma Apple musiała wyłączyć reklamy w niektórych kategoriach aplikacji.

Apple nie zwiększy ilości reklam w iOS ciekawostki reklamy na iOS, Apple  Apple nie planuje dodawać kolejnych reklam do App Store, firma jest zadowolona z obecnych przychodów z tego kierunku, poinformowało źródło The Information. AppStore

Źródło poinformowało również o tym, że niektórzy członkowie zespołu reklamowego Apple także wyrazili zaniepokojenie tym faktem. Ich zdaniem Apple posunęło się w tej sprawie za daleko.

Dla przypomnienia dodamy, że podobna sytuacja miała miejsce w 2018 roku. Wtedy firma z Cupertino badała możliwość dodawania reklam do wyszukiwań Spotlight, ale ostatecznie z tego pomysłu zrezygnowano.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top