iphone14pro

Apple obiecało wydać poprawkę rozwiązującą problem ekranu w iPhone 14 Pro Max

W ciagu ostatnich dni użytkownicy iPhone 14 Pro Max zgłaszali dziwny problem z ekranem ich urządzenia. Apple obiecało naprawić błąd.

Problem pojawia się przy wyjściu z trybu uśpienia. Jak widzicie na poniższym zdjęciu u wielu użytkowników na ekranie po wyjściu z trybu pojawiają się dziwne zielone paski.

Apple obiecało wydać poprawkę rozwiązującą problem ekranu w iPhone 14 Pro Max ciekawostki zielone paski na ekranie iPhone 14 pro, iPhone 14 Pro  W ciagu ostatnich dni użytkownicy iPhone 14 Pro Max zgłaszali dziwny problem z ekranem ich urządzenia. Apple obiecało naprawić błąd. iphone14pro ekran

Apple wie o istnieniu błędu i potwierdziło, że nie jest to problem ze sprzętem i można go naprawić za pomocą aktualizacji oprogramowania. Aktualizacja ma zostać wydana niebawem.

Pomimo zapewnień Apple, ludzie są zdezorientowani pewnymi dziwactwami problemu. Błąd wydaje się być ograniczony do jednego konkretnego modelu, a wszystkie urządzenia, których dotyczy problem, musiały zostać zakupione w grudniu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top