Apple obniża cenę iPhone XR i wznawia produkcję iPhone X ciekawostki iPhone X, Apple  Jak donosi The Wall Street Journal w związku z dość małą popularnością iPhone XR, Apple zmniejszyło zamówienia na ten model o jedną trzecią i wznowiło produkcję iPhone X. iPhoneX 2

Apple obniża cenę iPhone XR i wznawia produkcję iPhone X

Jak donosi The Wall Street Journal w związku z dość małą popularnością iPhone XR, Apple zmniejszyło zamówienia na ten model o jedną trzecią i wznowiło produkcję iPhone X.

W związku z tym, Apple może mieć problemy z wywiązaniem się z umowy z Samsung Display na ekrany OLED i dlatego gigant z Cupertino wznowi produkcję iPhone?a X, który wciąż jest świetnym telefonem i cieszy się ogromną popularnością.

Apple obniża cenę iPhone XR i wznawia produkcję iPhone X ciekawostki iPhone X, Apple  Jak donosi The Wall Street Journal w związku z dość małą popularnością iPhone XR, Apple zmniejszyło zamówienia na ten model o jedną trzecią i wznowiło produkcję iPhone X. iPhoneX ladowarka

Teraz pytanie, czy wyprodukowane nowe iPhone?y X trafią ponownie do oferty Apple? Czy tylko do ofert sieci komórkowych? W sieci mówi się, że wybrany ma zostać ten drugi wariant.

Na koniec warto dodać, że w przyszłym tygodniu ma również zostać obniżona cena iPhone XR, który dostępny jest w japońskich sieciach komórkowych.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry