iPad

Apple obniża ceny iPada w Chinach

Apple obniżyło cenę iPada w Chinach, mówimy o nowym podstawowym modelu z 10,2-calowym ekranem. Informacja o tym pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej firmy.

Model iPada 2019 jest wyposażony w ekran o przekątnej 10,2 cala. Tablet obsługuje Apple Pencil i Apple Smart Keyboard, ma skaner linii papilarnych Touch ID, a także 8-megapikselowy aparat.

Apple obniża ceny iPada w Chinach polecane, ciekawostki obniżka ceny, Apple  Apple obniżyło cenę iPada w Chinach, mówimy o nowym podstawowym modelu z 10,2-calowym ekranem. Informacja o tym pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej firmy. iPad102

Za wersję 32 GB po obniżeniu należy zapłacić 358 USD. Wersja z 128 GB pamięci została wyceniona na 430 USD. Początkowo modele te kosztowały odpowiednio 387 i 502 dolarów.

Jak widać wersja wyposażona z 128 GB pamięci flash po obniżce ceny stała się bardziej atrakcyjna cenowo od wersji podstawowej.

Obniżenie ceny powinno pozwolić Apple na większą konkurencyjność na największym rynku tabletów, zarówno w sieciach handlowych, jak i sklepach internetowych.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top