Apple obniży ceny tegorocznych iPhone'ów ciekawostki iPhone, cena nowych iPhone  Cena iPhone'a X w dniu jego rynkowego debiutu była zdecydowanie za wysoka, ale Ming Chi Kuo twierdzi, że w tym roku każdy z modeli będzie tańszy. iPhoneSE2

Apple obniży ceny tegorocznych iPhone’ów

Cena iPhone’a X w dniu jego rynkowego debiutu była zdecydowanie za wysoka, ale Ming Chi Kuo twierdzi, że w tym roku każdy z modeli będzie tańszy.

Podobno Apple ma obniżyć ceny, co teoretycznie powinno przełożyć się na wyższą sprzedaż modeli z wyświetlaczem OLED.

Apple obniży ceny tegorocznych iPhone'ów ciekawostki iPhone, cena nowych iPhone  Cena iPhone'a X w dniu jego rynkowego debiutu była zdecydowanie za wysoka, ale Ming Chi Kuo twierdzi, że w tym roku każdy z modeli będzie tańszy. iPhoneXPlus

Pan Kuo wyraźnie stwierdził, że Apple musi produkować smartfony, na które stać większość konsumentów, a nie jedynie zamożnych. Obniżenie cen ma być podyktowane ich negatywnym wpływem na wyniki sprzedaży, a poszczególne elementy składowe urządzenia mają być tańsze. W szczególności chodzi o czujniki wymagane do działania Face ID.

Ponadto niższa cena pomoże w szybszym i sprawniejszym promowaniu Face ID, które w tym roku całkowicie zastąpi tradycyjny czytnik linii papilarnych w postaci fizycznego przycisku lub nie.

W tym roku ceny powinny wyglądać następująco:

  • iPhone X 2gen: 800 – 900$
  • iPhone X Plus: 900 – 1000$
  • iPhone z wyświetlaczem LCD: 600 – 700$

Każdy z nich będzie nawiązywał wyglądem do obecnie sprzedawanego iPhone’a X i znajdziemy w nich również Face ID.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top