icloud

Apple odnawia i ulepsza interfejs iCloud.com

Apple uaktualniło wygląd strony internetowej iCloud.com, która jest dostępna w wersji beta na stronie testowej beta.icloud.com.

Zaktualizowany projekt jest znaczącym odejściem od obecnego interfejsu iCloud, pokazując większe panele z podglądami dla Zdjęć, Poczty, iCloud Drive, Notatek i innych, w dostosowywanej stronie startowej.

Apple odnawia i ulepsza interfejs iCloud.com ciekawostki   Apple uaktualniło wygląd strony internetowej iCloud.com, która jest dostępna w wersji beta na stronie testowej beta.icloud.com. nowy icloud

Możliwe jest wybranie najczęściej używanych aplikacji na stronę startową iCloud, wybierając spośród wszystkich wymienionych wyżej aplikacji, ale także Pages, Numbers, Keynote oraz swoistego widżetu dedykowanego wszystkim wymienionym aplikacjom. Użytkownik może również ukryć panele, których nie chce wyświetlać na stronie głównej nowego iCloud.

Ponadto Apple nieco przeprojektowało niektóre aplikacje, zmieniając paski narzędzi i położenie przycisków, aby zapewnić bardziej satysfakcjonujące wrażenia.

Każdy może zobaczyć nowy interfejs iCloud odwiedzając portal beta. Strona pozostanie przez jakiś czas w fazie testów, a po usunięciu przez Apple ewentualnych błędów, prawdopodobnie nowy wygląd zostanie rozszerzony na główną witrynę iCloud.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top