trybblokady

Apple oferuje rekordową nagrodę za zhakowanie “Trybu blokady” iPhone’a

Firma Apple jest gotowa zapłacić rekordową nagrodę, jeśli komuś uda się zhakować tryb blokady iPhone’a. Jest to jedna z nowości w systemie iOS 16.

Apple jest w stanie zapłacić 2 miliony dolarów osobie, która zhakuje nowy Tryb bezpieczeństwa dostępny w systemie iOS 16.

Apple oferuje rekordową nagrodę za zhakowanie "Trybu blokady" iPhone'a ciekawostki zhakowanie trybu blokady, tryb blokady w iphone, tryb blokady, rtyb blokady w systemie ios 16, iOS 16  Firma Apple jest gotowa zapłacić rekordową nagrodę, jeśli komuś uda się zhakować tryb blokady iPhone'a. Jest to jedna z nowości w systemie iOS 16. ios16 2

Ulepszony tryb bezpieczeństwa iPhone’a, opracowany przez Apple, może zostać włączony, jeśli właściciel smartfona uzna, że ​​stał się ofiarą ukierunkowanego nadzoru lub jego urządzenie jest zainfekowane trojanem. Tryb blokady chroni smartfon przed zakłóceniami z zewnątrz, na przykład blokuje obrazy dołączone do wiadomości i podgląd linków w iMessage. Połączenia FaceTime są również blokowane, jeśli pochodzą z nieznanych numerów.

Tryb blokady został po raz pierwszy ogłoszony przez Apple na WWDC 2022 na początku czerwca. Do potencjalnych aktywnych użytkowników Lockdown Mode Apple przypisał przede wszystkim dziennikarzy i urzędników.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top