Apple oficjalnie skomentowało konflikt między Rosją a Ukrainą ciekawostki wojna na ukrainie, konflikt miedzy rosja a ukraina, Apple  Redaktor BuzzFeedNews, John Paczkowski , zamieścił na Twitterze oficjalne oświadczenie Apple dotyczące konfliktu między Rosją a Ukrainą. rosja 1300x700

Apple oficjalnie skomentowało konflikt między Rosją a Ukrainą

Redaktor BuzzFeedNews, John Paczkowski , zamieścił na Twitterze oficjalne oświadczenie Apple dotyczące konfliktu między Rosją a Ukrainą.

W nim firma zauważyła, że ​​ograniczyła dostawy sprzętu i działanie swoich usług w Rosji.

Konflikt między Rosją a Ukrainą

Tłumaczenie oświadczenia:

Apple jest głęboko zaniepokojone konfliktem między Rosją a Ukrainą.

Zawiesiliśmy sprzedaż naszych produktów w Rosji, a tydzień wcześniej wstrzymaliśmy dostawy przez oficjalne kanały sprzedaży. Ograniczamy również Apple Pay i inne usługi cyfrowe. Aplikacje informacyjne RT i Sputnik nie są już dostępne do pobrania w App Store poza Rosją.

Ze względów bezpieczeństwa dla użytkowników z Ukrainy, wyświetlanie korków i wypadków drogowych w Apple Maps jest wyłączone. Będziemy nadal oceniać sytuację i współpracować z odpowiednimi rządami w zakresie podejmowanych przez nas działań. Wzywamy wszystkich do pokoju.

Jak długo potrwa konflikt pomiędzy Rosją a Ukrainą? Tego niestety nie wiemy, ale mocno wierzymy, że już wkrótce wszystko wróci do normalności.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top