mercedes

Apple ogłosiło wsparcie dźwięku przestrzennego w pojazdach Mercedes-Benz

Apple i Mercedes-Benz ogłosiły wczoraj, że natywne wsparcie dźwięku przestrzennego dla Apple Music zostanie wprowadzone w wybranych pojazdach Mercedes-Benz na całym świecie.

Nowość ma pojawić się w najnowszych modelach Mercedes-Maybach, EQS, EQS SUV, EQE i S-Class.

Apple ogłosiło wsparcie dźwięku przestrzennego w pojazdach Mercedes-Benz ciekawostki Mercedes-Benz, dźwięk przestrzennby, Apple music  Apple i Mercedes-Benz ogłosiły wczoraj, że natywne wsparcie dźwięku przestrzennego dla Apple Music zostanie wprowadzone w wybranych pojazdach Mercedes-Benz na całym świecie. AppleMusic

Jak zauważył The Verge, dźwięk przestrzenny wymaga pojazdu Mercedes-Benz z systemem dźwiękowym Burmester 3D lub 4D, który może być dodatkowo płatny. Apple Music jest dostępny bezpośrednio przez system MBUX w nowszych samochodach Mercedes-Benz od zeszłego roku.

Dźwięk przestrzenny zapewnia wciągające wrażenia słuchowe, dzięki którym brzmi, jakby muzyka była wszędzie wokół Ciebie. Dźwięk przestrzenny został wprowadzony w zeszłym roku na urządzeniach Apple, takich jak iPhone, iPad, Mac i Apple TV, a teraz ta funkcja jest po raz pierwszy dostępna w pojeździe.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top