applewatch

Apple ogranicza produkcję AirPods, Apple Watch i MacBook

Zgodnie z najnowszymi wiadomościami z łańcucha dostaw, Apple powiadomiło dostawców w Chinach o ograniczeniu produkcji komponentów do AirPods, Apple Watch i MacBook.

Jak pamiętacie wcześniej gigant z Cupertino zmniejszył również zamówienia na swoje smartfony ze względu na słabą sprzedaż podstawowych modeli iPhone 14.

Apple ogranicza produkcję AirPods, Apple Watch i MacBook ciekawostki   Zgodnie z najnowszymi wiadomościami z łańcucha dostaw, Apple powiadomiło dostawców w Chinach o ograniczeniu produkcji komponentów do AirPods, Apple Watch i MacBook. iPhone14

Według branżowych informatorów iPhone, AirPods, Apple Watch i MacBook to obecnie cztery najważniejsze produkty sprzętowe Apple. Jeśli Apple tnie zamówienia na cztery główne linie produktów, to światowy rynek dóbr konsumpcyjnych ma się gorzej niż przewidywano. Będzie to miało również znaczący wpływ na producentów OEM Apple, zwłaszcza firmy produkujące AirPods i Apple Watch w Chinach.

Według wcześniejszego raportu badawczego TrendForce, wysyłki iPhone’ów z serii 14 w 2022 roku wyniosły zaledwie 78,1 mln sztuk (dokładne dane nie są jeszcze dostępne). Dostawy serii iPhone w pierwszym kwartale 2023 roku mają spaść o 22% w stosunku do pierwszego kwartału ubiegłego roku i wynieść 47 milionów sztuk.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top